Sign up
Store
Badlion 2.0 - Artık Partnerler Yok
Badlıonun İlk Yükselişi

Badlion’nı bütün tarihi boyunca biz bütün topluluk için en iyisini yani sadece bazı insanlar için en iyisini yapmayan bağımsız ve adil bir server olduk. Badlion’u ilk keşfeden YouTuberlardı ayrıca bize büyümemizde yardım eden YouTuberlar Cube Grubu Dfield ve TheCampingRusher’dı. Bizler bu YouTuber gruplarıyla çok iyi arkadaşlardık, bununla beraber biz daha iyi bir Minecraft topluluğu yaratmamızda yardımcı oldular. Biz her zaman beraber çalıştık ve hiçbir zaman birbirimiz için çalışmadık. O zamanlar tamamen YouTuberlar için resmi bir rank veya üyelik yoktu Youtube/Twitch/Famous/Famous+ gibi. Biz sadece topluluk ve oyuncular için en iyisini yaptık ve bizce bu bütün içerik yaratıcıların yapması gereken bir şey. İyi sportmenlik, toksikliğin olmaması ve sonuç olarak en önemlisi oyunda eğlenmekte olan bir çok içerik üreticisinin önceliği olmalıdır.

Burada Badlion’nın geçmişini size anlatmanın değerli olabileceğini düşündüm böylece insanlar burada Badlion’da nasıl düşündüğümüzü ve davrandığımızı anlayabilir.

Partnerler Badlion’nın Büyümesini Nasıl Sağladılar ve Uzun Vadeli Etkiler

Partner programında gördüğümüz en büyük başarı ilk başta partnerlerin teker teker sunucuya katılmasıydı. Birisini eklediğimiz zaman oyuncu kitlemize küçük bir artış ekleniyordu. Zaman içinde partnerler kitlelerine izleyici ekleme opsiyonlarını kaybettiler ve böylece bizde oyuncu kitlemizi yükseltemiyorduk. Bir oyuncuya direkt olarak bir Minecraft sunucusuna katmak hem uzun vadeli açıdan kötü hemde iki taraftan da zararlı. Badlion’un ve ESL’nin beraber gördüğü şey ise bir içerik üreticisi bir sunucu ilen partnerlik yaparsa onların gelişme hızı bir süre sonra önceki hızlarına göre yavaşlıyor. Bu gözlemin sonucunda ise parterli bir dahim "özgür" bırakarak potansiyellerini kullanmalarını istiyoruz.

Artık Partnerler Yok

Bugün partnerlik programını ortak ilişkiler içinde ve resmi olmayan bir tarzda bitirmeye karar verdik. Bu açıklamadan iki hafta sonra bütün partnerlerin partnerlik kontratları sona erecek. Partnerlerimize bizi bu yerlere kadar getirdikleri için büyük minnettarlık dışında söyleyebileceğimiz hiçbir şey yok. Umuyoruz ki biz ilen partnerlik yapan kişiler büyümeye devam eder ve bizlen çalışırken ki durumlarından daha iyi ve daha büyük yerlere ulaşırlar.

Kendilerini Badlion’da hoş görmeyenleri sınırlamak istemiyoruz ve bu partner programını oluşturmakla birlikte bize bunun aynısı oldu. Kendisini Badlion’da hoş görmediğini hisseden, bir çok klasik Badlion oyuncusu ve Badlion’ı büyümesini sağlayan oyuncuların çoğu başka yerlere gittiler. İşlerin böyle gözler önüne serildiğinden üzgünlük duyuyoruz ama kalan içerik üreticilerin Badlion’da hoş görüldüğünden emin olabilirler.

Oyuncular Önce Gelir

Badlion daima bütün oyuncular için bir yer olacaktır ama her zaman oyuncuları önceliğe koyacağız. Bazı insanlara özel muamele göstermeğe inanmıyoruz ve hiç bir zaman sunucumuz ile ilgili içerik yükleyenlere yalakalık yapmayacağız. Bu Badlion’nın yolu değildir. Biz insanların Badlion’da içerik üretmelerinin nedeninin izleyicileri için en iyi yer olduğu için yapmalarını istiyoruz. Bunu yapmak için para alsınlar diye değil.

Sonuç

Söylediğimiz gibi bütün partnerlerimize Badlion’a inandıkları için teşekkür etmek istiyorum ve umarımki Badlion’a inanmayı sürdürürler. Bütün güzel şeyler Badlion 2.0 ile gelecektir. Herkesin gelecek büyük değişiklikler hakkında heyecanlı olduğunu biliyorum ve bu sadece bunların bir başlangıcı. Köklerimize doğru geri dönüş yapıyoruz ve kocaman olan geliştirme takımımız ile daha önce yaptıklarımızdan daha fazlasını yapıyoruz.

Partnerlerin kim olduğu hakkında bir bilginiz yoksa ve öğrenme fırsatınız olmadıysa aşağıda koyduğumuz adreslerden kanallarına bakabilirsiniz!

OllieGamerz - https://www.youtube.com/user/OllieGamerz
RedstoneCanarias - https://www.youtube.com/user/RedstoneCanarias
dedreviil - https://www.youtube.com/channel/UCjmHiHCOYEUNMdJujiBQOqQ
SuchSpeed - https://www.youtube.com/user/SuchSpeed
MarkiLokuras - https://www.youtube.com/user/MarkiLokuras
Huahwi - https://www.youtube.com/user/Huahwi123
jdegoederen - https://www.youtube.com/channel/UC96vWHiXu_KyLFWrE1r8tMQ
 0
PM Link
ok
 0
PM Link
@Powahfull ne çabuk hallettin
 0
PM Link

Radioactivebeans wrote

@Powahfull ne çabuk hallettin
2 kişi çevirdik bunu, 70-75 dakika sürdü
 0
PM Link