Sign up
Store Up to 20% Off!
Players Online: 58.5k Support Forums Client
Subscribe
Drain Elo For Hackers
Türkçe:

Herkese merhaba öncelikle ben OnlyMaster

- Bügün bir hileye öldüm -28 elo kaybettim ve bu adam 1 2 dakika sonra ban yiyor ELO'yu geri alamıyoruz bu yüzden Yeniden ELO diye birşey getirmelisiniz yani hileden ban yiyen insanın kestiği kişilere elo tekrardan gidicek

English:

Hi, first of all I OnlyMaster

- Today I lost a fraud and this man died-28 1 2 minutes after ban elo eats and we can't get it back so the ELO ELO you should bring such thing again, so subterfuge going again ban-eating people cut people elo

@SmellyPenguin @git @Rigner

0
PM Link
Bu fikir daha önce önerildi ve ileride gerçekleşebilir, ama şu anda yapabileceğin en iyi şey onları videoya alıp sonra oyundan veya forumlardan reportlamak. Lütfen hile yapanların banlanmasına yardım et, bu en iyi çözüm. Ayrıca lütfen yetkilileri attığın gönderilerde taglamaktan kaçın.
 0
PM Link

Emogan wrote

Bu fikir daha önce önerildi ve ileride gerçekleşebilir, ama şu anda yapabileceğin en iyi şey onları videoya alıp sonra oyundan veya forumlardan reportlamak. Lütfen hile yapanların banlanmasına yardım et, bu en iyi çözüm. Ayrıca lütfen yetkilileri attığın gönderilerde taglamaktan kaçın.
Report ettim ama ekim geri gelmiyor .p
 0
PM Link