Sign up
Store
Players Online: 72.7k Support Forums Client
Subscribe
Türkiye'nin en iyi UHC oynayan oyuncusu

Agrology wrote

1. Sezon yeni başladı chessboyun uhcde 1 saati bile yok nasıl 1 ? saçma olmuş.

2. Türkiyede 5 e yakın wini olan insanlar var(hanqover falan) sen gidip 4/1 i osurarak kesen adamları koymuşsun.

3. Sıralamaya koyduğun kişilerin ÇOĞU tr de uhc sıralamasında top 20 ye bile giremez.

4. Utanmadan 1 kdr üstü az var demişsin tanıdığım arkadaşlarımın hepsi 1+ kdr ben dahil.

5. Sıralamaya koyduğun kişilerin arasından belki tek xraysiz oynayan kişi oyunu bırakan Reyizhan olabilir

6. Cidden 6 ya kendini koyman aşırı sinirimi bozdu annene sövdüm affet beni.

7. Randyleri koyman bana koydu.

Bu sezon 1 kazanması var
 0
PM Link

hansEmrhn wrote

Her hesaptan ban yiyen , ölceği an 6 blocka dayanan salağın yaptığı sıralamayı niye sikliyorsunuz amk bırakın takılsın kafasına göre
Kim acaba o? kanıtı atsana ismiyle beraber.
 0
PM Link

Myqs wrote

1- ChessBoy_99
2- Gurhann
3- UHCShot ( Main: NikeForK1rro) Bu hani her hesabinda ban yiyip 1 i 2 3 4 5 6 7 yapip onlardanda ban yiyen çocuk değil mi ?
4- Dreamus T R Y H A R D (Ben siklemez)
5- IboR3IZ_78 1 wini bile yok bunu salla (Daha iyisini bulursan mesaj atabilirsin.)
6- MantroY (Anliyorum)

2- Gurhann
3- UHCShot ( Main: NikeForK1rro) Bu hani her hesabinda ban yiyip 1 i 2 3 4 5 6 7 yapip onlardanda ban yiyen çocuk değil mi ?
4- Dreamus T R Y H A R D (Ben siklemez)
5- IboR3IZ_78 1 wini bile yok bunu salla (Daha iyisini bulursan mesaj atabilirsin.)
6- MantroY (Anliyorum)
 0
PM Link
hasan ne mal adamsın amk SLDŞKAJCDHJFB sana bl atmaları lazım yüzsüz bi aptalsın nasıl buluyorsun bu yüzü bütün hesaplardan gcheat gidip trnin en iyi uhc oynuyanlarındanım ehehehehe hilesiz oynasan önünü zor görecek adamsın burda boş yapıyosun siktir bok
 0
PM Link
Furkan Abimiz Nerde 200H Oynaması Var Onuda Alın Emeklerine Yazık Abimizin ;)
 0
PM Link

hansEmrhn wrote

hasan ne mal adamsın amk SLDŞKAJCDHJFB sena bl atmaları lazım yüzsüz bi aptalsın nasıl buluyorsun bu yüzü bütün hesaplardan gcheat gidip trnin en iyi uhc oynuyanlarındanım ehehehehe hilesiz oynasan önünü zor görecek adamsın burda boş yapıyosun siktir bok
Salaksın sanki sen hayatında hile hiç açmadın hiç kullanmadın mı ip banın var seninde GCheat banın var aptal evladı seni
 0
PM Link
aynen kanka ip banım var sldkfjhnddsfhjds bu hesaptaki gcheat bani ben yemedim zaten said yedi hileyle oynayip bi bok yaptığını sanmaya çalışıyorsun ya baya komiksin slşdkajnhfd
 0
PM Link

hansEmrhn wrote

aynen kanka ip banım var sldkfjhnddsfhjds bu hesaptaki gcheat bani be n yemedim zaten said yedi hileyle oynayip bi bok yaptığını sanmaya çalışıyorsun ya baya komiksin slşdkajnhfd
bazı arkadaşlarının benden fazla yasağı var, ve bu kadar ağlaman biraz saçma tamam oynamayı bilmiyor olabilirsin ama bu kadar salak olma yani acaba FFA oyunlarda hiç öldürmen oldu mu?
 0
PM Link
godofsword : toslo
captainblxck : major…
o 2 yeteneksizi koyman…
 0
PM Link
Zeka seviyeni sorgulamak istiyorum doğru düzgün uhc girdiğim yok girersemde arkadaşlarımla teamli oyunlara giriyorum sen doktor babanla takılırken ben uhc oynuyordum ne kadar gerizekalisin randy kid manisali doctorr yazın arkadaşlarımın götünü yalarken öyle demiyordun ama
 0
PM Link

hansEmrhn wrote

Zeka seviyeni sorgulamak istiyorum doğru düzgün uhc girdiğim yok girersemde arkadaşlarımla teamli oyunlara giriyorum sen doktor babanla takılırken ben uhc oynuyordum ne kadar gerizekalisin randy kid manisali doctorr yazın arkadaşlarımın götünü yalarken öyle demiyordun ama
ManisalıDoktor benim hesabım değil aptal seni o benim sınıf arkadaşımın idi sonra ben aldım değiştirip girdim.
 0
PM Link
Neyse gidip kılıcını ara
 0
PM Link
aga çocuk 270 kill alıp 1win almayı beceremiyor :WQEWQ:E bide 20.dk da direk full dia oluyor artık nasıl oluyorsa
killerin çoğunluğunuda madende alıyor düşün WQEWQE:WQEWEQe
 0
PM Link
iboreizin legit oynadığını yürekten düşünenler +1 Çocuk buhc 1500 elo öbür kastığı ranked oyunları 1300 elo sizce böyle birisi uhc'de kill alabilirmi ? :D + Okulu Bırakıp Hayatını UHC'e Adamış Birisi + ve legit oynamadığını kabulleniyor
 0
PM Link
Furkan İboreiz boş birisi vede yaptıgı primler anca onu kurtardı
 0
PM Link

FurkanAllen wrote

iboreizin legit oynadığını yürekten düşünenler +1 Çocuk buhc 1500 elo öbür kastığı ranked oyunları 1300 elo sizce böyle birisi uhc'de kill alabilirmi ? :D + Okulu Bırakıp Hayatını UHC'e Adamış Birisi + ve legit oynamadığını kabulleniyor
FurkanAllen abi anami sik! (Mineciraft versiyon) +1m izlenme bdbjssi iboreyize bundan 1 yil oncede 9 kalp atiyodum simdide atiyorum ibo abime sgde bronze 1 olan abim benim o
 0
PM Link

Ibrahimanan wrote

Furkan Abimiz Nerde 200H Oynaması Var Onuda Alın Emeklerine Yazık Abimizin ;)
+1
 0
PM Link
Noldu
 0
PM Link
NE BOŞ YAPMIŞSINIZ BEEEE
 0
PM Link