Sign up
Store
Teşekkürler Badlion..
İyisiyle Kötüsüyle,Hilesiyle Makrosuyla Koskoca Çınar MCSG'den Sonra Badlion'da Kapanıyor.Badlion Kurucuları 10 Haziran'da Badlion'un Kapanacağını Duyurdu.Bu Olayı Herkes Düşünüyordu.Güzel Zamanlarda Sadece UHC'sine 700 Kişi Girilen Badlion Server'ı Total'de 1.000 Kişi Çekmeye Başladı.Herkes MCSG'nin Geri Dönmesini Hayal Ederken Badlion Gözlerimizin Önünde Çöktü.Badlion'un Buraya Gelmesinde Suçlu Olan Kişiler Belli.Gözü 5 Kuruş Parada Olan İnsanlar Bu Server'ları Bu Hale Getirdi. Koskoca Çınarlar Gözümüzün Önünde Yok Oldu.Herkes Gibi Bende Bu Server Sayesinde Güzel Arkadaşlıklar Güzel Dostluklar Edindim.Bu İnsanların Hepsi Ailem Gibi Oldu Hepinize Teşekkürler.Umarım Yollarımız Tekrar Birleşir.
R.I.P BADLION 10.06.2018

Hepinize Sonsuz Teşekkürler;
-KaanC (qmr_)
Sanalda Tanıdığım En Dürüst Adamlardan Biri.En Yakın Dostum,Sırdaşım,Kısaca Kardeşim.Düşünebiliyormusunuz Bu Çocukla Tanışmamız Bana Sövmesiyle Başladı Ve Çok Yakın Olduk.Bu Server'a Kattığın Herşey İçin Teşekkürler KaanC.

-Göksel Kırca
Youtube'dan Tanışmamıza Rağmen Sevdiğim Saydığım İnsanlardan Biri Oldu.Üzerine Hep Boş İftiralar Atıldı Ama O Her Zaman Daha Güçlü Bir Şekilde Yoluna Devam Etti.Bu Server'a Kattığın Herşey İçin Teşekkürler Göksel Kırca.

-iWallys
Tanışmamız Badlion Üzerinden Oldu Ve Kaandan Sonra Gelen En Yakın Arkadaşım,Sırdaşım,Dostum.Beraber Badlion'da Olsun League Of Legends'de Olsun Güzel Zamanlar Geçirdik Ama Şimdi Sadece League Of Legends'de Beraber Oyun Oynayabileceğiz Sanırım.Bu Server'a Kattığın Herşey İçin Teşekkürler iWallys.

-SemihWinner
TeamSpeak'te Tanıştık, Pek Yakın Değildik.Bilenler Vardır TRMCSG Diye Bir Server Vardı Çok Eskilerden.O Server'ın TeamSpeak Adresinde Oyun Oynardık MCSG'de. MCSG Kapanınca Tüm Kitle Badlion'a Geçmeye Başladı. Ben Videolarımı Atmaya Devam Ettim 2k Abone'ye Ulaştım SemihWinner'la Daha'da Yakınlaştık.Şuan'da En Güvendiğim İnsanlardan Bir Tanesi.Bu Server'a Kattığın Herşey İçin Teşekkürler SemihWinner.

-ManiacNiTRo
Badlion'da Uhc'de Spec Yaparken Tanıştık Ve Yakınlaştık.Badlion UHC'de Türkiyeyi Üst Sıralara Taşıyan İsimlerden Bir Tanesi.Bu Server'a Kattığın Herşey İçin Teşekkürler ManiacNiTRo.

-Gargamel
Bir Tartışma Sonucu Tanıştık.O Beni Başka Ben Onu Başka Biliyordum.Bu Server Sayesinde Tanıştık Ve Şuanda Sevip Saydığım İnsanlarda Önde Geliyor Kendisi.Bu Server'a Kattığın Herşey İçin Teşekkürler Erotik Gargamel.

-HardHurt
Ne Kadar Çok Konuşmasakda Aramızın Kötü Olduğunu Asla Sanmam.Türkiyede ki İyi Oyunculardan Birisin.Bu Server'a Kattığın Herşey İçin Teşekkürler.

-Dogukan_hi
Badlion Sayesinde Tanıştık.Salak Saçma Sebeplerden Dolayı Küstük Tartıştık,Tekrar Barıştık.Sevdiğim İnsanlardansın.Bu Server'a Kattığın Herşey İçin Teşekkürler.

-Dahteus
Doğukan,Ensar Sayesinde Tanıştığım,Sevdiğim Saydığım İnsanlardan Bir Tanesi.Bu Server'a Kattığın Herşey İçin Teşekkürler.

-Powahfull
İşini En İyi Yapan Türk Yetkili Olduğunu Hepimiz Biliyoruz Zaten.Badlion'un Üzerinde Ve UHCTR'nin Üzerinde Çok Emeğin Var Be Kanka.Bu Server'a Kattığın Herşey İçin Teşekkürler.

-Gurhan
Adamsın Gurhan.Tanıdığım İyi Saygılı İnsanlardan Birisin.Bu Server'a Kattığın Herşey İçin Teşekkürler.

-PuffyBears
En Eski Oyunculardan Birisin.Herkesin Uhc Videolarını Hayranlıkla İzlediği Birisin.CsGo'da İyi Şanslar Puffycim ^^. Bu Server'a Kattığın Herşey İçin Teşekkürler.

-ChessBoy_99
Tanıdığım En Dürüst İnsanlardan Biri.Ayrıca Kanalına 50 Kere ComeBack Atıp Bırakıyor.Seni de Seviyorum Can'cım.Bu Server'a Kattığın Herşey İçin Teşekkürler.

-xCharter
Bundan 3 Yıl Önce Tanıştık Ve Aramız Cidden Çok İyi Oldu.Bu Server'da Türk Olarak İlk UHC Win'ini Sen Aldın Ve Tüm Türkler Saygıyla O Videonu İzledi.Bu Server'a Kattığın Herşey İçin Teşekkürler.

-Vanqer
Beraber Çok Eğlenceli Çok Komik Anlar Geçirdik.Oyunu Bıraktın Ama Hala Görüşüyoruz.Bu Server'a Kattığın Herşey İçin Teşekkürler.

-Reyizhan
İlk Okuldan Bu Yana Süren Arkadaşlık ^^.Üzerine Çok Gidilsede Çok Hater'ın Olsada En İyi Dostlarımdan Birisin.Bu Server'a Kattığın Herşey İçin Teşekkürler.

-Reesb
You're my favorite foreign friend.I love u so much.RIP

-BayDoctor
Başta İyi Birisiydin Sonra Kendi Çıkarların İçin Beni, ChessBoyu,Puffy'i,Sinanı,Kaanı Kullanmaya Başladın.Egon nedense tavan yaptı.Dahteus'u Gargamel'i Doğukanı Beni Kendi Gözünde ve İzleycilerine Karşı Vatan Haini İlan Ettin.

1
PM Link
:((((((((
 0
PM Link
:c <3 !
 1
PM Link
:(
 0
PM Link
:( Bu konusmaları görmesek daha iyi olurdu fakat Eninde Sonunda Görecektik Ben Türkçe Yardımda Çok Zamandır Bulunuyorum Ve Çok Mutluyum Hasan Abi Olsun Kaan Abi olsun Kıvanç Abi Olsun hepsi iyi İnsanlarsınız.
 0
PM Link
 0
PM Link
<3
 0
PM Link
:/
 0
PM Link
 0
PM Link
<3
 0
PM Link

HasannAllen wrote

İşini En İyi Yapan Türk Yetkili Olduğunu Hepimiz Biliyoruz Zaten.Badlion'un Üzerinde Ve UHCTR'nin Üzerinde Çok Emeğin Var Be Kanka.Bu Server'a Kattığın Herşey İçin Teşekkürler.

HasannAllen wrote

İşini En İyi Yapan Türk Yetkili Olduğunu Hepimiz Biliyoruz Zaten.

Aciliyoruz
 1
PM Link
Para İçin SG Bırakıp Troll Bebek Derdine Düştüler Kanalımız Kötü'ye Gitmesin Dediler TrollBebek Çektiler Trend Çıkıcaz Dediler Troll Bebek Çektiler İzlenmemiz Düştü Dediler Gine Troll Bebek Çektiler Ya Bu Sunucular Ya Bukadar Oyuncu Boşunamı Bekledi O Kadar Gün O Kadar Yıl SG Videosu Boşunamı Bekledi Banlarının Açılmasını Keşke Zamanı Geriye Alma Olsaydı'da Bazı Arkadaşlar Bütün Hatalarını Anlasalardı. Hoşcakal Badlion İyisile Kötüsüyle Bizi Sen Mutlu Ettin Ban Attın Bişey Demedik Banımızı Açtın Sevindik PvP Bambaşka Şeyler Getirdin Seni Özliyeceğiz..
 0
PM Link