Store
Subscribe
BADLION CLOSED
Arkadaşlar 10 Haziran 2018 Tarihinde PvP yi Öğrendiğimiz Can Dostu Kan Kardeşleri Bulduğumuz Yepyeni Dostluklar Edindiğimiz Serverlardan Biri Daha Kapanacak… Ben Bu Oyuna Huahwi İzleyicisi Olarak Başlamıştım. Ama Server Olarak Hypixelde. Sonra MCSG Dönemlerinde Huahwi İzleyip Gaza Gelirdim. Sonra Badlion Geçmiştik MCSG Kapanmasıyla. Herkes Deliler Gibi Yeni Sezonu Beklerdi, Fikirlerini Ortaya Atardı. Ben Şahsen Eskiden Arkadaşlara Badliona Karşı MCSG Savunurdum. Fakat Badlion 10 Kat Daha Kaliteli Bir Server Olduğunu 1-2 Sene Sonra Anladım. Ben Badlionun Kapancağını Hiç Düşünmemiştim. Adamların Gelirleride Yok Değil Herkes Donator. 1200 Adet Client Satıldı. 12000 Dolar Az Değil. Bu sadece Clientden Kazanılanlar. Ben Şahsen Kısa Ve Öz Olarak Konuyu Bir Sonuca Bağlamak İstiyorum. İster Badlion Kapatılsın İstersen Kapatılmasın Tartışdığım Hakka Girdiğim Kişiler Varsa Haklarını Helal Etsinler. Ben Herkese Hakkımı Helal Ediyorum. Bir Oyun İçin Saçma Sapan Hallere Büründüğümüzü Maalesef Ki Badlion Açıkken Değilde Kapanıyorken Hepimiz Bunu Farkedebildik Galiba. Herkes Kendine İyi Baksın. Badlion Gibi Bir Server Açılıncaya Kadar CS Oynamayı Planlıyorum. İyi Geceler !!
 0
PM Link
Duygulandırdın aq ^^
 0
PM Link
Roqd Bende Emeğimle Elo Kasmayıp Crawl'a Katılmaya çalıştım hakkını helal et
 0
PM Link
OLM AGLICAM BAk simdi
 0
PM Link
bende ediyorum
 0
PM Link
Helal olsun
 0
PM Link
:P
 0
PM Link
Ben namı değer ergün helal ediyorum sende hakkını helal ette rahat gidek ;)
 0
PM Link
MCSG her türlü daha iyiydi en güzel zamanlarimdi MCSG tabi bu benim kendi düşüncem UHC falan yoktu o zamanlar çok güzeldi
 0
PM Link
Hakkımı her Türke helâl ederim.Helal olsun…
 0
PM Link
Lan sadece ben mi elo boost falan yapmadım amk makro bile basmadım ben butterflydan ban yedim badlionda neyse güzel günlerdi be mcsg sonrası :/
 0
PM Link