Sign up
Store
Subscribe
Herkes Yaptı Birtanede Biz Yapalım: Hikayem.
Benim minecraftla tanışmam 4 yıl öncesine dayanıyor. O zamanlar pc minecraftı ile ilgili hicbirsey bilmiyordum. MCPE oynamaya basladim ve 2 yil onceye kadar MCPE oynadım. Daha sonra Huahwi videolarından Badlionu gordum ve 'guzel gozukuyor len mq ben de basliyim' diyip pc icin minecraft aldm ve ismimi eski Game Center ismi olarak yaptım(daha sonraki zamanlarda bu hesap calinip ismi bcofido oldu ve bende oyle biraktim). Pc minecraftına sırf badlion icin basladim aslinda. Hesabi alip direk badliona girdim o zamanlar MCGamer'a sadece 1 2 kere girip mal gibi oluyodum. Sonra 2016 Mayıs yada Nisan ayına kadar oynadım (tam hatırlamıyorum) ve o zamanlarda ne yazıkki autoclick denen illete kapıldım ve Kohi-Badion birleşmesinden 6 gün once ban yedim. Itiraz reddedildi doğal olarak. Birlesme olunca banım acildi ve bi sure sonra eskiden kurdugum autoclick bir fight sirasinda yanlislikla actigim icin 2. Banı yedim. Itirazda sucumu kabul ettim cunku bi bakima onu kaldirmamak benim sucumdu. Eylüle kadar banlı kaldım(Tam 5 ay galiba).Bu sure icinde zaten şehir disinda oldugum icin sorun olmadı. Geldiğimde s12 ve s13 bitmişti ve yeni gelen şeylerden haberim bile yoktu. S14 e başladığımda oyunu yeniden ogrendim gibi birsey oldu. Silver 4 basladim yaw. 2017 yazinda Buildde Emerald 5 olarak bitirdim. Daha sonra s15 geldi ve okul zamanı olduğu için yazın olduğu gibi oynayamadım ve kasmayı bıraktım, s16 benim için en iyi sezon oldu çünkü BIRSÜRÜ iyi insanla tanıştım.

Elim yoruldu len. Herkesi ozel olarak anıp nasıl olduklarını söylemek isterdim ama bana karşı kaba yada aptal davranan olmadığı için herkesi iyi ve kaslı insanlar olarak görüyorum.💯
 1
PM Link