Sign up
Store
Badlion 2.0 - UHC 6.0’ın Sunulması
Merhaba arkadaşlar. Geçen yıldan beri birçok kere tekrarladığımız başka bir uzun dönem projesi UHC 6.0’dır. UHC 6.0 şuanda varolan sistemlerimizi yükseltmek için uzun bir süredir tekrar kodladığımız bir şeydir ve UHC 6.0’ı hizmete sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Birçok değişiklik içtendi ama bazıları sizin hemen farkedeceğiniz gibilerinden.

Yavaş yavaş UHC 5.0 oyunlarımızı 6.0 oyunları ile değiştireceğiz. İlk aşama günde 4 tane UHC 6.0 oyunu (iki tanesi NA (Kuzey Amerika) ve diğer ikisi EU (Avrupa) sunucularında olacaktır) ve diğer bölgelere de sunmaya devam edeceğiz ve yavaş bir şekilde bütün 5.0 oyunları 6.0 ile değiştireceğiz.

Bu bize olabilecek hataları ve bug’ları düzeltmek için daha fazla zaman sağlayacaktır.

UHC 6.0 beta oyunlarını nasıl oynayabilirim?

Çok kolay! gelecek olan maçlar sayfasını kontrol edin veya takvim sayfasını kontrol edin ve UHC 6.0 Beta oyunları için bakın.

Antixray’e ne olacak? UHC 5.0’da çok kötü FPS alıyorum ve lag’siz olmasını istiyorum

İyi nokta. Bu yüzden sıfırdan yeni bir antixray sistemi yaratmak için aylarca sıkı çalıştık. Bu yeni antixray sistemi FPS lag’i üretmiyor hem de FPS’ni bile arttırabiliyor. Ayrıca Badlion’da xray yapmayı tamamen gereksiz kılıyor. Xray yapmaya çalışan her oyuncu hilesiz oynayan oyuncudan daha fazla vakit kaybedecektir.

Yeni antixray sisteminin nasıl çalıştığına dair bir örneğini aşağıdan görebilirsiniz.

Hile kullananlara ne olacak? Oyunumda hile kullananları istemiyorum!

Biz de hile kullananlardan nefret ediyoruz. Bu yüzden varolan GCheat sistemlerimizi UHC maçlarında savaşın az yaşandığı yerlerde hile kullananları belirlemek açısından daha iyi bir iş çıkarsın diye birkaç tane değişiklik yapıyoruz.

Ayrıca ileride sadece Badlion Client ile oynanabilecek özel UHC oyunları yapmayı planlıyoruz. Badlion Client’ı kullanmak ile birlikte Badlion Client kullanıcıları Minecraft’ın şu ana kadar varolmuş en güçlü antihile sistemine ücretsiz erişebilecekler: Biz buna BAC (Badlion Antihile) diyoruz. Client hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz ve buradan indir.

Sonuç

UHC 6.0 ile birlikte gelecek birkaç tane büyük değişiklikler bunlardır. Binlerce küçük geliştirmeler ve diğer şeyler UHC 6.0’ın tamamen hizmete sunulması ile ve bütün sezon istatistik sıfırlaması ile önümüzdeki haftalarda gelecektir.

Hepinize teşekkür ederim ve fikir ve geri bildirimlerinizi her zamanki gibi öneri forumu yerinde paylaşmaktan çekinmeyin.
 0
PM Link
SG 3.0 ?
 0
PM Link