Sign up
Store Up to 20% Off!
Subscribe
Fable[EU]Application
GL
 0
PM Link

Age(Yaşınız):14
Languages ​​You Can Speak(Konuşabildiğiniz Diller):ingilizce (İYİ)
Your Weekly Activity(Haftalık Aktifliğiniz):Hafta Sonu tek oynayabiliyorum çünkü sınavım var hafta sonu da toplam 4 saat oynuyorum
Can You Record ?(Video Çekebiliyor Musunuz)Evet hatta kanalım var 200 subs
Why You Want To Join Fable(Neden Fable'a Katılmak İstiyorsun):Uzun zamandır badlionda bir clana katılmak istiyordum ve ata abiyide çok seviyorum
Discord Username:MuratRG#8748

Şunuda söyliyeyim dürüst olcam, ben arena pvp rank kasmıyorum ama sg ve uhc meetupda kasıyorum anlamadığım bi sebepten ötürü badlionun sitesinde rank gözükmüyo ama yemin ederim doğru söylüyorum
UHCMEETUP:1800 ELO
SG:1600

KLANA ALMASANIZ BİLE ADAMSINIZ <3
 0
PM Link
Automatically Deleted
 0
PM Link
Age(Yaşınız):11
Languages ​​You Can Speak(Konuşabildiğiniz Diller):Türkçe İngilizce(çok iyi değil)
Your Weekly Activity(Haftalık Aktifliğiniz):Her gün aktifim
Can You Record ?(Video Çekebiliyor Musunuz):evet
Why You Want To Join Fable(Neden Fable'a Katılmak İstiyorsun):clanlara sempati duyuyorum :)
Discord Username:⚡ S3DGE ⚡#5379

NOT: ELO LAR YÜKSEK DEĞİL AMA PVP ME GÜVENİYORUM !
 0
PM Link
Good luck!
 0
PM Link
ABİ BOYNUMA DOLA
 0
PM Link
Languages ​​You Can Speak(Konuşabildiğiniz Diller):İngilizce
Your Weekly Activity(Haftalık Aktifliğiniz):Nerdeyse Her Gün
Can You Record ?(Video Çekebiliyor Musunuz)Evet-https://m.youtube.com/channel/UCjdReqWnBIDrDxy8TTzr_sQ
Why You Want To Join Fable(Neden Fable'a Katılmak İstiyorsun:Pevepeme güveniyorum alırsınız diye düşünüyorum :P
Discord Username:ShxdowShades#5403
 0
PM Link
Age(Yaşınız): 14
Languages ​​You Can Speak(Konuşabildiğiniz Diller): İngilizce (Orta)
Your Weekly Activity(Haftalık Aktifliğiniz): Saat 4 ten sonra 12 ye kadar (hafta için 4den12ye kadar)
Can You Record ?(Video Çekebiliyor Musunuz) Evet,Çekebiliyorum
Why You Want To Join Fable(Neden Fable'a Katılmak İstiyorsun): İyi bir klan olması için
Discord Username: BerkeParlar1903#2845
 0
PM Link

BuildUHC:1800Elo+
SG(kit):1700+
NoDebuff:1500+
Archer:1500+
Combo:1400+

Yaşım:11
Konuşabildiğim Diller:Sadece (Türkçe)
Haftalık Aktifliğim:6 - 7 Saat
Can You Record ?(Video Çekebiliyor Muyum? : Hayır.
Fable'a Katılmak İstiyorum? : PvP'min Iyi olduğuna inanıyorum + (Artı olarak) Badlion Clinet 2.0 satın aldığım için bana hile diyemezler

Discord Username: niggeren

Ata'nın şüpheleri: Senin mikrafonun yok diyip reddetme! Yeni PC alacağım için mikrafonuda var (Yoksa da) Kendime Mikrafon aldım.

- (Eksi)'lerim : Şu anda Bir Bilgisayarım yok. Ama yeni Bilgisayarım olunca yüksek FPS alıcam ( 800 - 900 - 1000 )

Bilgisayarım mı ne zaman alıcam? : Haziran'da TEOG (Yeni ismini bilmiyorum denilen şey açiklanınca iyi gelirse Yeni Bilgisayarım gelicek.)

(Bu arada sen şey diyorsundur Ata yeni Bilgisayar gelene kadar çoooook olur yeni evimizdeyim şu anda taşındık. Evimizle Sinerji ile çok yakın olduğundan hemen alıcaz. Para sıkıntı değil yanda birikiyor)

İnş Kabul edersin.
 0
PM Link
GL
 0
PM Link
Abi ben sg de iyiyim buhc de orta ama kasmıyorum o yüzden hiç girmeyeyim
 0
PM Link
Age(Yaşınız):15
Languages ​​You Can Speak(Konuşabildiğiniz Diller):English
Your Weekly Activity(Haftalık Aktifliğiniz):Nerdeyse HerGün
Can You Record ?(Video Çekebiliyor Musunuz):evet
Why You Want To Join Fable(Neden Fable'a Katılmak İstiyorsun):pvp im guzel ve iyi oynadigima guveniyorum..
Discord Username:zRodStrafe#1018
 0
PM Link
Age(Yaşınız):13
Languages ​​You Can Speak(Konuşabildiğiniz Diller):Türkçe,İngilizce (Yok Denilecek Kadar Az Ama)
Your Weekly Activity(Haftalık Aktifliğiniz):28
Can You Record ?(Video Çekebiliyor Musunuz):Bilgisiyarım İyi Çekebiliyorum Ama Render Programı Yok
Why You Want To Join Fable(Neden Fable'a Katılmak İstiyorsun):Çünkü Badlion Clanım Yok ve En Çok Sevdiğim İki İnsan Açtığı İçin Clana Gelmek İstiyorum.
Discord Username:vAssorted#5834 Ata Biliyodur Belki,Alpis'de Bilebilir Galiba.
 0
PM Link
Gl :)
 0
PM Link
Languages ​​You Can Speak:İngilizce
Your Weekly Activity:sadece hafta sonları
Can You Record ?: evet
Why You Want To Join Fable:sanane yarram
Discord Username: ata biliyor
 0
PM Link
Languages ​​You Can Speak(Konuşabildiğiniz Diller):Türkçe,İngilizce,Almanca(ÇOK AZ ALMANCA)
Your Weekly Activity(Haftalık Aktifliğiniz):Hafta İçi Toplam 2x5=10 Hafta Sonu 9x2 = 18 18+10=28
Can You Record ?(Video Çekebiliyor Musunuz):Bal Gibi Çekiyom Kanalım Da Var : 1080p60fps : https://www.youtube.com/c/EgeKaygısızer
Why You Want To Join Fable(Neden Fable'a Katılmak İstiyorsun):Klanı İleri Taşıyacağıma İnanıyorum Pvp'im Bayağı İyi. Çalınan Hesabım BUHC'Da 1900küsür Eloydu SGde de 1860'Dım .
Discord Username:Persona / Ege#4150 Ata'nın Discordunda Yetkiliyim
 0
PM Link
Languages ​​You Can Speak(Konuşabildiğiniz Diller): English, Spanish, French, Japanese, Mandarin, Arabic, Portugese, Hindi, Bengali, Russian, Indian,
Your Weekly Activity(Haftalık Aktifliğiniz): 100 Hrs/Week
Can You Record ?(Video Çekebiliyor Musunuz) Yes
Why You Want To Join Fable(Neden Fable'a Katılmak İstiyorsun): I'm God
Discord Username: Archybot #0000
 0
PM Link
Languages ​​You Can Speak(Konuşabildiğiniz Diller): Türkçe (ingilizce bilme: 7/10)
Your Weekly Activity(Haftalık Aktifliğiniz): Hafta İçi Okuldan Sonra Full Hafta Sonu (cuma akşamı dahil): Sabahlarım genellikle yanı full time
Can You Record ?(Video Çekebiliyor Musunuz): evet
Why You Want To Join Fable(Neden Fable'a Katılmak İstiyorsun): elo kasmasamda pvp me güveniyorum atayıda tanıdığım için klana katılmak istiyorum
Discord Username:【SalihKerem】#8516

Not: Hesabı bugun aldım daha rank kasmaya başlamadım
 0
PM Link

TheFlappyCraft wrote

Languages ​​You Can Speak(Konuşabildiğiniz Diller): English, Spanish, French, Japanese, Mandarin, Arabic, Portugese, Hindi, Bengali, Russian, Indian,
Your Weekly Activity(Haftalık Aktifliğiniz): 100 Hrs/Week
Can You Record ?(Video Çekebiliyor Musunuz) Yes
Why You Want To Join Fable(Neden Fable'a Katılmak İstiyorsun): I'm God
Discord Username: Archybot #0000
mal
 0
PM Link
Languages ​​You Can Speak(Konuşabildiğiniz Diller): eng tr
Your Weekly Activity(Haftalık Aktifliğiniz): 5-6 saat haftaici 10-11 saat hafta sonu ama genelde fortnite oynadigim icin cagirdiginizda gelirim
Can You Record ?(Video Çekebiliyor Musunuz): evet
Why You Want To Join Fable(Neden Fable'a Katılmak İstiyorsun): Suanda clanim olmadigi icin ve iyi bir clan oldugunu dusundugum icin
Discord Username:MadeInVqpe Gercek adim : efe
ELOLAR:
Build UHC : 1.7kya dustum
Archer : 1.5k
SG : 1.5k
AMA ELO KASMIYORUM AYRICA 1 TANE WINIM VAR 13 Kille :)
 0
PM Link