Sign up
Store
Subscribe
Fable[EU]Application
Fable's First Founder:AtaStrafee and First Leader:Alpistrafe(Fable'ın İlk Kurucusu AtaStrafe(xResponse) ve İlk Lideri:Alpistrafe

Please Be Honest In Your Application(Lütfen Başvurularınızda Dürüst Olun)

Requirements for join(Katılmak İçin Gereksinimler)
At Least You Must Be In Two Kit(En azından iki kitte olmalısınız)

BuildUHC:1800Elo+
SG(kit):1700+
NoDebuff:1600+
Archer:1600+
Combo:1700+

Age(Yaşınız):
Languages ​​You Can Speak(Konuşabildiğiniz Diller):
Your Weekly Activity(Haftalık Aktifliğiniz):
Can You Record ?(Video Çekebiliyor Musunuz)
Why You Want To Join Fable(Neden Fable'a Katılmak İstiyorsun):
Discord Username:
 4
PM Link
Good luck !
 1
PM Link
GL
 0
PM Link
aga hiç rank kasmadığım için girmiyeyim.
 0
PM Link
GL DUDE
 0
PM Link
Age(Yaşınız):14
Languages ​​You Can Speak(Konuşabildiğiniz Diller):İnigilizce (Yok Denilcek Kadar Az)
Your Weekly Activity(Haftalık Aktifliğiniz):(Hafta içi ailem işe gittiği için full pc deyim hafatsonunda sadece pazar pc ye oturmuyom)
Can You Record ?(Video Çekebiliyor Musunuz) Evet Ama Uzun Süredir Çekmiyorum Yeni Pc Alıcam
Why You Want To Join Fable(Neden Fable'a Katılmak İstiyorsun):Clan Wars Atamyı Hep Merak Ettim Ve İlk Defa Bir Klana Katılmak İstedim
Discord Username:Umut#4134
 0
PM Link
Fazla Elo Kasmam Sadece SG'DE bugün kasmaya başladım 1400 elodan 1600+ elo oldum pvp'imin iyi olduğunu düşünüyorum seni de kesebileceğimi iddia ediyorum seviliyosn <3
 1
PM Link
good luck bro
 0
PM Link
GL Dude
 0
PM Link
İyi jitter yapıyorum sg de 1700 Elo yum kendime güvenim tam 4 senedir mc oynuyorum
 0
PM Link
GL
 0
PM Link
Languages ​​You Can Speak(Konuşabildiğiniz Diller):İngilizce yeterli görüyorum
Your Weekly Activity(Haftalık Aktifliğiniz):Genelde Her hafta sonu ve içi açık olurum akşam 10-11 kadar(Haftasonları değişir)
Can You Record ?(Video Çekebiliyor Musunuz):Evet Kanalımda var kalitem 1080p60 ama (izlenmiyorum)
Why You Want To Join Fable(Neden Fable'a Katılmak İstiyorsun): elom yetiyordu fakat dürüst olmak gerekirse düştüm hemde baya düştüm ama tekrar çıkıyorum ve ingilizcemde var
ve eğer kabul edilirse başvurum ilk tecrübem olucak katılma sebebim ise:Atastrafe ile aynı klanda olmak beni hem gururlandırır hemde mutlu eder ve hem ondan bişiler kaparım hemde kendimi daha çok geliştiririm ki siz güzel insanlar benim gözümdeki kıvılcımı görürsünüz ve ben çok azimliyimdir pes etmek bilmem saygılarımla ve sevgilerimle iBatıkan_HD/Batıkan Soytürk

Discord Username:iBatıkan#4937

0
PM Link
Age(Yaşınız):15
Languages ​​You Can Speak(Konuşabildiğiniz Diller):Turkçe
Your Weekly Activity(Haftalık Aktifliğiniz):Hergün
Can You Record ?(Video Çekebiliyor Musunuz)Evet Fps 300-400
Why You Want To Join Fable(Neden Fable'a Katılmak İstiyorsun):sizlere pvp göstermek istyorum
Discord Username:xRodTurkey
 0
PM Link
yaş:16 builduhc rank:1750 sg:1550(kasmıyom) nodebuff 1575elo archer 1503(kasmıom) Combo(1650elo) team figt'ım iyidir bir çok iyi klanda bulundum tecrubelerim vardır trcl ve euclb lerde oynadım alperenle aynı klandada oynamıstık dil olarak türkce ingilizce(iyi) birazda arapça biliyorum Discord: @VeYDeRFeeD
 0
PM Link
BuildUHC:Top Elo 1960 Eski Hesap
SG(kit):1695 Eski
NoDebuff:1500 den düştüm
Archer:Kötü
Combo:1590 dan düştüm <3

Languages ​​You Can Speak(Konuşabildiğiniz Diller):Turkçe - İngilizce (Yarım)
Your Weekly Activity(Haftalık Aktifliğiniz):Hergün 4-5 saat
Can You Record ?(Video Çekebiliyor Musunuz)Evet Fps 230 - 150
Why You Want To Join Fable(Neden Fable'a Katılmak İstiyorsun):sizlere pvp göstermek istyorum
Discord Username:@MadeInNoSpam [ 216 Subs. ]#3516
 0
PM Link
Languages ​​You Can Speak(Konuşabildiğiniz Diller):Türkçe İnglizce %25
Your Weekly Activity(Haftalık Aktifliğiniz):her gün
Can You Record ?(Video Çekebiliyor Musunuz) evet
Why You Want To Join Fable(Neden Fable'a Katılmak İstiyorsun): Klan yok sağlam bir klana katılmam gerek
Discord Username:!!!RapistRoD!!!#0373
 0
PM Link
bu da bu hesapta 1900 oldugmun kanıtı https://www.youtube.com/channel/UCBEdLPXhnD5d5rvSSnSJXnw
bu hesap ta da oldum https://www.badlion.net/profile/user/Lasha_AbsandzeYT/stats
 0
PM Link
Age(Yaşınız):15
Languages ​​You Can Speak(Konuşabildiğiniz Diller): türkçe , biraz ingilizce
Your Weekly Activity(Haftalık Aktifliğiniz):hafta içi 7-8 hafta sonu 10-15
Can You Record ?(Video Çekebiliyor Musunuz) evet
Why You Want To Join Fable(Neden Fable'a Katılmak İstiyorsun):clanım olmadı için ve sevdigim insanlar kurdugu için
Discord Username:EminTB ata biliyor.
 0
PM Link
gl
 0
PM Link
gl
 0
PM Link