Sign up
Store
Her şey bilete tabiidir...
Merhaba okuyucular,

Yaklaşık 1 yıllık hikayenin bir sonuna gelmek beni üzüyor. Tonlarca anı ve tonlarca eğlenilmiş dakikalar geçirdiğim ve geçirdiğimiz minecraft sunucusu Badlion Haziran ayının 10'unda kapanacak. Daha çok bilgi almak isteyenler bu postu okuyabilir.https://www.badlion.net/forum/thread/214407

Evet normalde Türkçe klavyede yazmam fakat bugün bir özel istek üzerine yazıyorum. O aptalında bu post içinde yeri olacak bahsedeceğim.
Birazcık ingilizce yazacağım.

Hello my dear friends,

My friends know who they are, people that have not used me, haven't lied to me and people that cared for others. It all started in 2016 with my first duty being a translator. It didn't last that long. Only about a month and I have gotten into the world of cheating in games. Every kind of hack, every possible cheat, I did it. I got IP banned, Gcheat banned, muted multiple times but adventually one day I stopped. Realized I could be a potential for many other players and be their chance with helping them translating. I decided to come back as a translator after my first person on this list helped me

LongTimeNoSee
He encouraged me to apply as a translator. Helped me to get un-ip banned. Helped me to get back into the staff team. Most importantly, he has been my friend. A person I have never seen having negative actions towards me. I love you my friend. I will never forget you.

Time has passed, in my free time I did many applications and put my effort for the Turkish community. There was an SG lobby back then. Had many solicitations bans :). I got them and posted them to my friends in the general chat. I earned many people that way and only 2 had been the same towards me.

Arrayofc
Yes we met with the translation duty. He is one of the most friendly and helpful persons I have ever met. He remained as my friend after I got mod. I will never stop communicating with you. You will remain as my friend and I really know you will success in the future with your plans bro.

Yup, its the time. I got to the mod rank. My mentor is now the person I will talk about. Redex.

Redex
Encouraged me with tons of stuff. Helped me a lot with everything. Motivated me, helped me with my evidence, talked with me and got a true promotion to a manager. I beleive that some managers suck and even some admins. Admins that doesnt care about someones work. Admins that are not motivated and was here just for that twitter bio maybe they are the reason I am writing this post huh? btw while mentioning redex I would like to mention Mcnerdx. He gave me the first chance even though I couldnt talk to him that much. I still respect him. He wasnt like some other admins. Anyways Ryan my friend you will always remain as someone precious and still a friend.

LukeWilliams
You know you need to have a part in my resignation or leaving post luke. You always motivated me. You always messaged me right back and tried to make me come back again after I resigned from translator. You will be always remembered Luke. Love you…

and about couple of months ago I have been selected as a Community Manager. I dont think I did my best in this job. I am sorry Lizzy. I didnt put my full effort on the job. Also got promoted to mod+. I will end this english part with my most important friend

Powahfull
Tons of talking, messaging, meetings, organizations and tons of other shit. It started with the translator meeting remember? We were together translating the panel and ihexa was there too. Oh and the dumb dog one. It's fun to remember these days. I am sorry for other people but no one ever stood by my side other then Powahfull. Some people blamed me getting promoted because I am a friend of him some people even threat us with finding our mothers pictures. We stood together for the past year now and I know this friendship wont end. I am waiting for you in ankara! btw cunt you better get that new pc.

Some people doxed my information phone numbers, private instagram accounts and even threathened me with more.
https://image.prntscr.com/image/YdasbyDhSz25tL0nOiVRNw.png

I didn't care about them.

TURKISH

Hikayem yukarıda var eğer Adanalı aptaldan daha kötü bir ingilizceniz varsa okuyun. Hepiniz en yakım arkadaşlarımsınız. Böyle olmasını çok istemezdim ama dediğim gibi her şey bilete tabiidir…

BTY averaj 100 kişi online ve toplam 400 kişi var. Oradaki yetkililere özellikle emre ve polat ayrıca hilmican hepinize çok teşekkür ederim. Toplam 100 den fazla kişiye yardım ettik. İyi bir iş yaptık.

HasanAllen
Aynı çağrıda yazıyor aptal, hayatındı la bu oyun. Bitmesi kötü bir şey. Şaka yapıyom la :P merak etme her zaman arkadaş kalacağız ve çok iyi bir kişiliksin. Ne kadarda aptalca banlanıp ''Kaan kanka itirazda yardım et'' desende. Yada her gün ''Kanka maç atsana'' desende iyi birisin.

Sercan Malı
Malsın oğlum. Şaka fortnite sarıyor galiba? Neyse Sercan'da tanıdığım en iyi insanlardan bir tanesi ve her zaman arkadaşım olarak kalacak. Dürüst ve temiz bir arkadaşım. Hasan gibi değil (kudur)

Top Olan
Hollandalı babuşko. Ali reiz. Adamsın en iyi tanıdığım adamlardan birisisin. Her ne kadarda UHC TR'ye torpille oyuncu aldırsanda''tonlarca'' adamsın. Senle konuşmak eğlenceli. Çakmağı yakıp kanka benim fantazim var demende komik. Neyse en iyilerindensin

iHexa
Eskiden çok konuşmazdık. Farklı taraflardaydık. Fakat tanıdığım en iyi insanlardansın. Yarın falan gir FiveM'de soyarız banka. Tanıdığım temiz ve dürüst insanlardan. Dediğim gibi ilk başta arkadaş değildik fakat tanıdığım iyi insanlardansın.

Can Aga
Laglısın ama cansın be Can Aga. Tanıdığım iyi insanlardansın ve çok eğlenceli senle konuşmak eskiden imparatorla nasıl uçardık hatırlıyor musun? Köpek gibi. Avvvvvvv

EnesReyiz Puffy ManiacNitro ve BlondeCow
Minecraft isimlerinizi yazarken iğrendim bi ara gelinde film izleyelim. Hep enes ben ve onur izliyoruz. Ama çin duvarı olmasın sinan aga :P

Burda bitmesini görmek üzücü ama birazda eğlendiğim insanlar kısmına geçelim.

Baydoktor LYS den 400 bininci olup lise programlarından büyük ihtimalle Sıfır Birin çekildiği yerde ''Hürriyet Mahallesi'' yaşadığı için haberi yok ve farklı bir adam. İlk başka iyi birisiydi fakat sonra arkamızdan sinanın ve benim ifşa olarak tuttuğu ban ve ban attırılabilecek ss lerin çıktı. Seninle aramı açan sen ve ben değildin aslında. Arada oynayan cır cır böceğiydi. Fakat açıldıkdan sonra tavrını çok yükseklere çektin doktor. Egon nedense tavan yaptı. Senlen zaten arkadaş değildik dedin. Yani beni sadece kullanmıştın. Olabilir. Kullan doktor. Fakat bir kaç şey demek istiyorum. Asker yaşındasın ve halen minecraft oynuyorsun. İddaa oynayıp kazandığın Parliment sigaran seni çok mutlu ediyor. LYS'de sözelden girip turizm kazandın ve Antalyada bir öğrenci evinde 2 kişi yaşıyorsun. Mutlu ettiğin çocuk yaş kitlesi 13-14. En son dediğimi almışsın göz önüne. Doktorcum indir 13-14'ü 11-12 ye hem Badliona girme hemde iyi izlen değil mi? Aramızda sadece bir minecraft sunucusu yok doktor. Aramızda çok katman var. Hadi git videonu çek ve yüzünü bile gösteremediğin kız arkadaşınla instada story at.

Ha bide beni şikayet et. Çünkü yapabildiğiniz tek şey bitmeye 20 gün kalırken beni burdan çıkarmak olabilir..
(Doktorun reportu için özel bekliyorum inşallah kendisi yazarda biraz gülerim)

Sivas kangalından falan konuşmamıza gerek yok zaten yere yeterince batık.Kendisi gang falan açmış Sivasta.

Ha aynen uçak uçaran adam.
Bu güne kadar uçakları TSK falan uçurur zannediyordum F-16'ları falan fişmanda bir reiz çıktı
KS26 baba. Babakok gitti application satmaya çalıştı.Galiba baya zeki bizden ondan dolayı alttan halledebileceğini zannetti. Aynı zamandada Trialken get cancer yazman çok zekice. Ayrıca dedim sana aptal. Ben burda iken senin tozun buralara yaklaşamaz diye. Yaklaşamazda. Nasıl hissediyor bir blok oyununda örgüt kurmaya çalışmak? Neyse hayatın tadını çıkar. (olmayan)

Benim yanımda duran herkes için teşekkürler. Siz olmasaydınız. Hiç bir şey olmazdı. İyi günler ve okuyan herkese hayatlarında bol şanslar.
(Dil Nazisi bulduğun hataları engelleri kaldır yaz bana değiştireyim ok?)

Thanks for reading, I wish you a very good luck in the future.
 1
PM Link
Aga be ;(
 2
PM Link
Aga b
 1
PM Link
Geçmiş Olsun ne diyelim :/
 2
PM Link
Kaan Abi Biz Yardım Ettik Yüzlerce Kişiye Fakat Her şey Senin Sayende Oldu Badlion Türkçe Yardım Dc Altıdna Çok Güzel İşler ve Arkadaslıklar Kazandım Kıvanç Abidir Kaan Abidir Hasan Abidir Hepsi Çok İyi İnsanlarsınız.
 1
PM Link
:/
 0
PM Link
vay be herşey bitti :(
 0
PM Link
buraya kadar.
 1
PM Link
Hiç beklemiyordum :/
 0
PM Link
Sağ ol kaan abi.
 0
PM Link
Automatically Deleted
 1
PM Link
Badlion Lütfen Kapanma Sapainde Oynatma Bizi Boktan Bir Serverda Oynatma Bizi Balion #badlionkapanmapls
 1
PM Link
kalktı
 0
PM Link
@qmr_ Açılma Olasılığı Varmı?
 0
PM Link
Kapatmayın nerde oynucaz biz oyunu ???
 0
PM Link
:/
 0
PM Link
:(
 0
PM Link
agaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 1
PM Link
Niye kapatıyonuz aq bana YT atmadan kapatmayın daha 131 aboneyiz kaldı surda 2.979 abone eksik niye kapatıyonuz lan
 0
PM Link

xSelahatdin_CG wrote

Niye kapatıyonuz aq bana YT atmadan kapatmayın daha 131 aboneyiz kaldı surda 2.979 abone eksik niye kapatıyonuz lan

:(((
 0
PM Link